Рада вітати Вас на сайті

 

Фотографія – це не просто моя робота. Бути фотографом – для мене не просто професія. Це пристрасть, улюблена справа, хобі, спосіб самовираження. Це – моє життя.

У житті кожної людини є миті, які хочеться запам’ятати назавжди. Однією з найважливіших подій є Ваше весілля. Для багатьох людей весільний фотоальбом – це важлива родинна коштовність, це спогади про романтичний день весілля, це зв’язок між поколіннями, адже фотографії з вашого весілля радуватимуть не лише вас, але і ваших дітей та онуків.

Весільні фотографії – це перш за все ваші почуття, любов, збережені на фотознімку. Посмішка, сльози радості, ніжність, щастя – упіймати все це і зберегти для Вас і є місія, яку бере на себе весільний фотограф.

Як весільний фотограф я вважаю, що фотозйомка повинна приносити радість і від самого процесу, і від результату. Хороший весільний фотограф спостерігатиме за вами, милуючись вашому щастю, і роблячи живі щирі знімки. А в потрібний момент допоможе вам розкрити свої таланти, підкаже красиву позу, вибере красивий ракурс.

Кожне весілля і кожна пара унікальна. Я із задоволенням зустрінуся з Вами, щоб обговорити, які саме весільні фотографії ви хочете бачити у своєму весільному альбомі.

P.S. Пригадую слова Джо Бьюссінка (один із найвідоміших фотографів у світі): Плаття ви сховаєте в коробку, торт з’їдять, музика стихне і квіти зів’януть, а фотографії залишаться із вами на все життя…